Fingers Okul Öncesi
Renklerin Büyülü Dünyasına Yolculuk

Fingers konseptinin tüm sanat malzemelerini %98 doğal Creall ile Okulyapı’dan temin edebilirsiniz. Creall’in tüm sanat malzemelerini www.okulyapionline.com‘dan inceleyebilirsiniz.

Geleceğin sanatçılarının atölyesi

Okul öncesi dönemde dil gelişimi sınırlı olduğu için çocuklar kendilerini farklı yollarla ifade eder. Bunlardan en kolay ve eğlenceli yöntemlerden biri sanat yoluyla ifadedir. Günümüzde okul öncesinde yapılan sanat etkinlikleri çoğu zaman ana etkinliği takip eden destekleyici etkinlik olmaktan öteye geçmemektedir. Oysa uygun ortamda, şartlar düzenlendiğinde ve doğru yorumlandığında çocuklar hakkında çok özel bilgiler verilir.

Fingers Atölye çalışmalarına uygun bir sınıf modelidir. Çocuklar bireysel yada takım olarak çalışma yapabilmektedir. Fingers’la çocuklar görsel sanatlar hakkında fikir sahibi olur. Bununla birlikte estetik değerlerini ve sanat hakkındaki fikirlerini geliştirebilirler.

Ruhun elle birlikte
çalışmadığı yerde sanat olmaz.
Leonardo da Vinci

Kalıcı Başarı İçin Fingers

Sanat aktiviteleriyle uğraşan çocukların yabancı dillerden coğrafyaya, matematikten, fene geniş bir alanda daha başarılı olduğu gözlemlenmiştir. Araştırmalara göre resim drama heykel çizm vb. yaratıcı ifade biçimlerinden herhangi birinde çalışma yapan öğrencilerin, uygulanan testler ve sınavlarda daha yüksek puanlar elde ettiği ortaya çıkmıştır.

İletişim

İletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm soruları uzmanlarımıza sorabilirsiniz.